Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież te zdjęcia są zmanipulowane, dlaczego ta fanatyczna hałastra nie została dawno pogoniona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie kiedyś uraczyli takim widokiem w kulowskim akademiku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zrobią wystawę jak to młody ksiądz z Poznania zamknął się w pokoju, założył słuchawki i słuchał muzyki, żeby nie słyszeć jak jego partnerka za ścianą rodzi ich dziecko. Oczywiście dziecko zmarło. To się dopiero nazywa zabijanie nienarodzonych dzieci. Tylko po tym wydarzeniu jakoś prolajf nie krzyczał i nie epatował plakatami umierającego w bólu niemowlaka. To się nazywa katolicka hipokryzja. Aha, skoro tacy z was obrońcy życia to dlaczego większość z was jest za karą śmierci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unikać tego miejsca??? Proszę Pana ja mieszkam przy Rynku, parkuję tam samochód, robię zakupy, chodzę z dzieckiem na spacer, a z mojego balkonu mam centralnie widok na te drastyczne zdjęcia! To przepraszam bardzo na czas wystawy mam dziecko zamknąć w domu??? Są inne metody do pokazywania, że aborcja nie jest dobrem. A może tak pokazać zdjęcia szczęśliwych uśmiechniętych dzieci i ich rodziców! Historie, gdzie chciano dokonać aborcji, ale zaniechano takiej decyzji. Takie drastyczne zdjęcia nie przemawiają do odbiorców. Kto robił prawo jazdy ten powinien pamiętać o wyświetlanym filmie podczas kursu, na którym prezentowane są sceny z tragicznych wypadków. Oczywiście jest szok, ale to pozostaje na chwilę. Ile z nas po 3 latach pamięta o tym jadąc autem...??? Naprawdę są inne metody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale widok faceta przybitego do krzyża, ociekającego krwią już nie przeszkadza?   a gdzie wystawa pedofilów sekty katolickiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko w porządku, niech jeszcze wystawią na światło dzienne zdjęcia zdeformowanych płodów z bezmozgowiem, cyklopia i rozszczepem kręgosłupa, płodów bez kończyn, bez ust i nosow, bez oczu, z dziurami w klatce piersiowej i tak dalej. Co tam, przecież to też życie i nie wolno takiego płodu usunąć. Lepiej przysporzyć mamie takiego dziecka cierpienia do końca życia, że musiała takiego potomka zobaczyć i patrzeć jak umiera bez pomocy oddechu, bo takich płodów się nie intubuje i nie wspomaga funkcji życiowych. Bo nie mają szans na normalne funkcjonowanie bez mózgu, oka i ust. To całkiem normalne. A tych, którzy pokazują takie zdjęcia na rynku należy zapytać, czy własnym dzieciom w wieku przedszkolnym takie zdjęcia pokazują i tłumacza cokolwiek. Zróbmy kampanię społeczną o szkodliwości palenia w ciąży, picia alkoholu w ciąży i o tym, że spacerując z wózkiem nie wolno palić papierosa w międzyczasie. A nie o tym, co powoduje płacz małych ludzi, których rodzice dbają, by byli szczęśliwi i nie bali się wychodzić z domu. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to nauczy przyszłe pokolenia... w końcu czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał ... mnie też w dzieciństwie straszono wieloma rzeczami dla mojego własnego bezpieczeństwa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy dodać do tej wystawy fotki ze zwłok z prosektorium,najlepiej zmasakrowanych w wypadkach drogowych a efekt wizualny będzie po stokroć lepszy widowiskowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tylko zakompleksione matoły mogą podważać sens takich akcji. To dzięki naszym włodarzom Kraśnik staje się miejscem na mapie dla milionów Polaków, którzy nigdy nie dowiedzieliby się o jakiejś miejscowości w woj. lubelskim. Poczytajcie komentarze na FC odnośnie powierzenia miasta Matce Boskiej Częstochowskiej, to aż duma człowieka rozpiera, że stąd są moje korzenie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm... Powinni dodać to tego zdjęcia "dzieci" urodzonych przy odmawianiu aborcji z ubytkami w czaszce, wytrzewieniem itd. Szkoda, że pokazują tylko jedną część medalu. I niech pokazują to w określony sposób docierając do określonej grupy. Temu służy internet, a nie ulica, gdzie są też małe dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy napuszeni pro-lifeowcy widzą tylko jedną stronę medalu swoich poczynań. Chcą chronić NIENARODZONE dzieci - proszę bardzo i chwała im za to, każdy ma prawo do wolności słowa, ale co z ochroną dzieci NARODZONYCH- które nie powinny widzieć takich rzeczy, bo źle to wpływa na ich psychikę? Dzieci powinno się CHRONIĆ przed każdą przemocą, a okazywanie takich przejawów przemocy to PRZEMOC PSYCHICZNA. Obrazy, sztuka, sceny z życia, filmy z przemocą- wszędzie dołączają informację o minimalnym wieku widza, co by mu nie zaszkodzić, dlaczego więc uparcie twórcy angażują w te sprawy osoby MAŁOLETNIE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też szokuje to zdjęcie, przeraża, itd... Swoim dzieciom zasłonię oczy, ale !!!!!!! Ileś padalców z PO itp. może uświadomi sobie, że zabijanie dziecka w łonie to morderstwo. To istota żywa... ale cóż co z oczu to i z serca.. ludzka potworność nie zna granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kraśniccy decydenci cierpią na bezmózgowie ? Proponuję obok tej wystawy wystawić jakieś porozrywane, wypatroszone trupy powypadkowe aby dzieci zrozumiały, że na drodze trzeba zachować ostrożność !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A konkretnie kto personalnie jest organizatorem tej poj***nej wystawy ? Czy to Mietek z wodogłowiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumię reakcję dziecka. Zapewne na którymś zdjęciu rozpoznało swoją siostrzyczkę lub braciszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołajmy oszołoma póki jeszcze czas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole?? Trzeba mówić prawdę nawet dzieciom: "Kochanie, ja Cię kochałam od zawsze. Ale nasze prawo pozwala zabijać dzieci tym matkom, które podejmą taką decyzję. Może Tobie uda się kiedyś zatrzymać to okrucieństwo?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie płody tylko dzieci - polecan piosenkę Luxtorpedy "Shoah".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wytłumaczyć 4-latkowi dlaczego na zdjęciach są widoczne ciała dzieci całe we krwi? bardzo prosto, że to dzieci złych pań które nie kochały własnych dzieci i je zabiły, a niby jak chciała by to wytłumaczyć czy może okłamać dziecko? naiwna baba będzie dziecku o bocianach opowiadała a w tym czasie gender szturmuje szkoły z lekcjami masturbacji i macaniem się po genitaliach jako formą zapoznawania się z nowymi ludźmi a w razie wpadki promują aborcję jako coś oczywistego i prostego jak splunięcie, więc chyba warto żeby dziecko znało dwie strony medalu, co się stanie jak dziecko się dowie że mama robi mu kanapki z krówką a szynka tak naprawdę nie rośnie na drzewach? jak dorośnie przynajmniej będzie wiedziało z czym się wiąże przygodny sex bez zabezpieczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta gender, gender masz już od księży pedofilii którzy tacy jak wam, ciemnocie wschodniej, wam do łba kładą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...